Dziećmorowice

Dziećmorowice leżą w południowo – zachodniej części Polski, gminie Walim. Wieś Dziećmorowice, to jednocześnie sołectwo Dziećmorowice gminy Walim, której integralnymi częściami są: Nowa Wieś, Nowy Julianów i Stary Julianów.

Ostrzeżenia meteorologiczne

Mapa ostrzeżeń dla Polski

ROKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW

SZKOLNYCH DOWOŻĄCYCH
DZIECI DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
I GIMNAZJUM W JUGOWICACH I WALIMIU

(obowiązuje od dnia 03.09.2012roku)

STARY JULIANÓW – godzina 7.10
WAŁBRZYCH- KOZICE (ul. STRZEGOMSKA) – godzina 7.15
DZIEĆMOROWICE:
ul. SIENKIEWICZA 75, (k. świetlicy)-godzina 7.20
ul. SIENKIEWICZA 57 – godzina 7.22
ul. BYSTRZYCKA 18 – godzina 7.25
ul. BYSTRZYCKA 54 – godzina 7.30
WAŁBRYCH –RUSINOWA –RONDO – godzina 7.32
WAŁBRZYCH –BYSTRZYCKA (k. basenu) – godzina 7.35
WAŁBRZYCH – NOWORUDZKA 8 – godzina 7.40

Kalendarz imprez Gminy Walim

kalendarz-imprez2

REKLAMA

baner-bajan

Gmina Walim

Polecamy

LZS “Sudety”

busy

Firmy z Dziećmorowic

Rozpoczynamy prezentację firm z Dziećmorowic.  Zainteresownych umieszczeniem wpisu proszę o kontakt e-mail lub tel. 601822371

Rafał Niewiadomski – Wulkanizacja, Bieżące Narawy Mechaniczne
Dziećmorowice,  ul. Bystrzycka 40A, tel.  889 744 306

Wymiana opon samochody osobowe oraz busy
Sprzdaż opon nowych  i używanych
Przechowywanie opon
Bieżące napraw  samochody osobowe oraz busy
Wpożyczanie  lawety

więcej…